כמה זה עולה ?

הלימוד עולה 360 ש”ח לחודש. משלמים בתחילת כל חודש.

השתתפות בשיעור קבוצתי אחד בחודש, עולה 180 ש”ח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *